Ефективні інструменти для управління ОСББ розкривали фахівці на семінарі в Каневі


Повернутись

Цікаве на цю тему:

9 жовтня ц.р. у залі засідань виконавчого комітету відбувся семінар на тему: «ОСББ: ефективне управління», який відвідали представники та голови ОСББ та ЖБК.

Семінар проводили бухгалтер-аудитор, директор компанії «Аудит-Альянс» Тетяна Горячун та старший юрист компанії Сергій Стародуб. Вони розповіли про нюанси зовнішньої звітності, розкрили способи зменшення заборгованості за спожиті послуги на 20 % та повідомили про важливість безготівкової взаємодії з мешканцями будинків.

Кирило Захаренков познайомив учасників заходу із хмарним сервісом «Мій Дім Online», завдання якого автоматизувати оплати за комунальні послуги та налагодити прозору взаємодію між мешканцями та керівництвом ОСББ.  

«Мій Дім Online» — це система обліку і інструмент управління в одному. Сервіс впорається із автоматизацією процесів, обробкою даних, дозволивши керівництву ОСББ вести прозору політику із мешканцями.

Ознайомитися з системою «Мій Дім Online» можна на сайті https://miydimonline.com.ua. Отримати запрошення на наступний семінар для голів ОСББ та підписатися на актуальну інформацію щодо сервісу можна, зареєструвавшись за посиланням.

  Друк статті