У Канівській спеціалізованій школі №6 оновили близько 50% вікон


Повернутись

515 кв. метрів нових металопластикових вікон встановлено в Канівській спеціалізованій школі №6 з поглибленим вивченням іноземних мов. Як проходять роботи перевіряв Канівський міський голова Ігор Ренькас, відвідавши навчальний заклад у середу, 17 жовтня ц.р.

Нагадаємо, кошти в сумі 1 млн. 200 тис.грн. на заміну вікон в цій школі виділено з державного фонду соціально-економічного розвитку за сприяння народного депутата Владислава Голуба.

В ході візиту міський голова оглянув навчальні класи, актову залу та кабінети, де встановлено нові вікна.

- На сьогодні вже майже все зроблено. Вікна встановлені, тривають завершальні роботи, - говорить директор школи Валентина Мартинович.

Обговорювалися й можливості встановлення решти, а це 610 кв.метрів вікон, що на сьогодні обійдеться орієнтовно у 1,5 млн.грн. Також за словами освітян потребує ремонту покрівля будівлі, актова зала, кабінет іноземних мов… Необхідно продовжити оновлення й підлогове покриття, де допіру лежав лінолеум, який зовсім зносився.

Міський голова погодився з потребами школи й пообіцяв запланувати ремонт покрівлі і актової зали на наступний рік, а можливості оновити всі вікна в школі, і таким чином закрити це питання в навчальному закладі, шукатимуть ще цьогоріч.

  Друк статті