1915 канівських дітей забезпечено оздоровленням та відпочинком


Повернутись

Загальна кількість дітей шкільного віку (від 7 до 17 років) в Каневі за даними обласного управління статистики складає 2486 дітей. Станом на 25 жовтня ц.р. оздоровленням та відпочинком забезпечено 1915 дітей, що складає 77%. З них дітей пільгових категорій – 1006 осіб. Про це та про підсумки організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей шкільного віку м.Канів в 2018 році в цілому інформувала начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лариса Лебедєва у середу, 24 жовтня ц.р., в ході чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради.

Пріоритетним напрямом оздоровчої кампанії 2018 року, як і в минулі роки, є охоплення оздоровленням та відпочинком якомога більшої кількості дітей соціально незахищених категорій міста, це: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти загиблих у районі проведення АТО, діти учасників бойових дій, діти внутрішньо переміщених осіб, діти з інвалідністю, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти, які перебувають на диспансерному обліку, талановиті та обдаровані діти.

Відтак, 100-%-во (15 дітей) забезпечено послугами оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

100%-во (1 дитина) охоплено послугами оздоровлення дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) в районі проведення АТО;

73,2% дітей забезпечено послугами оздоровлення та відпочинку дітей із багатодітних сімей.

810 дітей відпочило та оздоровилося у 5-ти пришкільних відпочинкових таборах з денним перебуванням та оздоровчому таборі при санаторній школі-інтернаті, з них: 650 дітей в пришкільних відпочинкових таборах з денним перебуванням; 160 дітей в оздоровчому таборі при санаторній школі-інтернат. З міського бюджету на харчування дітей в пришкільних таборах використано 300,6 тис.грн. Діти забезпечувалися 2-разом гарячим харчуванням, середня вартість якого на одну дитину складала 33,90 грн.

Діти також були оздоровлені і за межами міста. За путівками центру первинної медико-санітарної допомоги направлено на оздоровлення 90 дітей. За путівками управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації направлено 19 дітей. За путівками Черкаського регіонального відділення Дитячого Фонду України – 26 дітей. У Дитячих Центрах «Артек» і «Молода гвардія» оздоровлено 27 дітей.

Всього оздоровлено відділом 44 дитини. Решта дітей оздоровлювалися за рахунок підприємств, профспілок та батьків.

Разом з тим, як зауважила Л.Лебедєва, оздоровча кампанія триває до 31 грудня ц.р. Тож діти міста ще матимуть змогу поїхати на оздоровлення до МДЦ «Артек», обласних та регіональних санаторіїв України.

  Друк статті