У Каневі відзначили Міжнародний день осіб з інвалідністю. Відео


Повернутись

У понеділок, 3 грудня ц.р., у Каневі пройшли заходи до Міжнародного дня осіб з інвалідністю.

Так, у приміщенні спілки інвалідів по зору було організовано солодкий стіл, відбулось живе спілкування. У приміщенні центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю організовано «Особливе свято», проведена святково-розважальна програма з солодким столом, на якій були присутні разом з батьками 60 дітей. У відділенні денного перебування терцентру для відвідувачів відділення та членів організації осіб з інвалідністю «Відродження» також проведено свято, на яке завітало багато гостей.

З подарунками та солодощами прийшли начальник управління соціального захисту населення Анатолій Пилипенко, головний спеціаліст Канівського відділення Фонду соціального страхування України у Черкаській області Зоя Дерев’янко та представники різних партій.

Загалом заходами різного спрямування охоплено близько 400 осіб з обмеженими фізичними можливостями.

На звернення терцентру та центру реабілітації з листами про надання допомоги відгукнулись: Канівська філія ТОВ «Клуб сиру» (Дерменжи І.Ф), ТОВ «Ергопак» (Бровченко С.В.), ТОВ «Маркет» (Карпенко О.О., Діскант О.П.), приватні підприємці Євтух Т.Б., Лаврентьєва Р.Ю., Максимів Г.Р., Воюцька О. А., Шпаківський П.П., Очеретний В.П., Котенко А.В., Костюченко А.І., Дяченко К.І., Москалець Ю.М., Решетник О.М., Куча В.В., Савенко В.В., та інші.

Продуктові подарунки та промислові товари, зібрані у приватних підприємців чи придбані за благодійні кошти, отримають 160 осіб з осіб з інвалідністю.

Напередодні, 22 листопада ц.р., в холі Будинку рад пройшла виставка-продаж робіт художньо-прикладного мистецтва осіб з інвалідністю. У виставці взяли участь клієнти центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю та денного відділення територіального центру. Кошти від продажу робіт будуть використані на придбання матеріалів.

Також соціальними робітниками територіального центру додатково проведено обстеження 160-ти громадян міста – осіб з інвалідністю різних категорій.

  Друк статті