Квитки останніх рейсів автобусів за маршрутами №2 і №4 діятимуть при пересадці


Повернутись

Відповідне рішення «Про зміну часу відправлення останнього рейсу маршруту №2 та зміну кінцевої зупинки за розкладом міських маршрутів № 2 і № 4» було ухвалено в ході останнього засідання виконавчого комітету у середу, 23 січня ц.р.

Як повідомив автоперевізник, директор ТОВ «М+М» Євгеній Маланчев, відповідні зміни у графіку сприятимуть поліпшенню комфортного перевезення пасажирів за іншими міськими маршрутами.

Так, відтепер кінцева зупинка останніх рейсів за розкладом міських маршрутів №2 (що прямує з вул. Бузницького) і №4 (що прямує з вул. Маяковського) – площа Соборна, а не автовокзал, як це було допіру.

Час відправлення останнього рейсу автобуса маршруту №2 з вулиці Бузницького, який відправлявся о 19 год. 35 хв. буде змінено на 19 год. 25 хв. та рейс автобуса маршруту № 1 з пл. Соборної з 19 год. 25хв. - на 19 год. 30 хв.

Таким чином пасажири обох маршрутів (№2 і №4) матимуть змогу пересісти на зупинці «площа Соборна» в автобус за маршрутом №1 і продовжити свій рух аж до зупинки «Наша Ряба».

При цьому платити вдруге вже не потрібно. Квитки пасажирів останніх рейсів за маршрутом №2 і №4 вважатимуться дійсними для продовження поїздки в автобусі за маршрутом №1, що відправляється від зупинки «площа Соборна» о 19 год. 30 хв.

  Друк статті