Захищати свою Батьківщину є святим обов’язком чоловіків з найдавніших часів. В найскладніших періодах історії, які обумовлювались різними чинниками, поруч з чоловіками ставали жінки і гідно виконували тяжку чоловічу роботу.

Історія новітнього українця-героя розпочинається з бою під Крутами. Тоді багатьом стало очевидним, що незалежність-це боротьба зі зброєю в руках.

Яскраві приклади збройного спротиву українців проти тоталітарних імперських режимів впродовж двадцятого століття, підтвердили що потреба українців мати свою державу живе на генному рівні народу, який має право і буде нацією.

Боротьба проти агресії Росії, що впродовж більш як двох років забирає у нас життя кращих українців і колосальні матеріальні ресурси, породила нові яскраві приклади героїзму і серед них – оборона Донецького аеропорту.

Логічним актом нашої держави стало те, що в день Покрови Святої Богородиці ми вшановуємо захисників Вітчизни. Різних за віком, але всих тих, чиїм життєвим кредом стало: « За честь і свободу віддам своє життя».

То ж нехай будемо вічно пам’ятати загиблих за нашу Вітчизну. Нехай вистачить сил перебороти всі проблеми живим героям, і будуть вони прикладом для наслідування дітям і онукам нашим.

Зі святом Вас, мої земляки!

Слава Україні!

Канівський міський голова   Ігор Ренькас

  Друк статті