Канівські школярі активно завойовують медалі на Всеукраїнських олімпіадах


Повернутись

За словами начальника відділу освіти Надії Голди, наразі учні навчальних закладів міста активно беруть участь у Всеукраїнських олімпіадах. І вже мають перші результати.

Так, у Канівському ліцеї №1 імені Т.Шевченка радіють перемогам: Олега Перехреста (11-А клас) у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з технологій (учитель В.Гурбич); Поліни Прошак (10-А клас) – у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (учителі С.Клюй і С.Шокур); Костянтина Перевертайла (11-А клас) і Анастасії Лебедєвої (10-А клас) – ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (учитель С.Перевертайло); Олександра Чабана (9-Б клас) - у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (учитель О.Порожня).

Канівський ліцей №4 має своїх призерів. Це, зокрема, Єлєна Хоменко (11-Б), яка на третьому (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з екології завоювала І місце (учитель Н.Козаренко); Марія Войтецька (11-Б клас), яка на третьому (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології виборола ІІІ місце (учитель Н.Козаренко); Олексій Усов (11-А клас), котрий на третьому (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (учитель М.Хабарова) посів ІІІ місце; Юлія Білобловська посіла ІІ місце на третьому (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови (учитель Т.Яковіна).

Вихованці Канівського ліцею №6 підкорюють вершини у знаннях іноземних мов. Євгеній Даценко (11 клас) виборов ІІ місце на третьому (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов - німецька мова (учитель Ю.Тригуб); Володимир Внуков (10 клас) посів ІІІ місце на третьому (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов - англійська мова (учитель І.Даценко).

- Загалом  на обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з різних дисциплін уже маємо 13 переможців, - повідомила Н.Голда.

  Друк статті