У березні ц.р. пенсіонери отримають субсидію в грошовій формі разом із пенсією


Повернутись

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради повідомляє про зміни в призначенні субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

Кабінет міністрів України 27 грудня 2018 року ухвалив постанову № 1176 про надання житлових субсидій населенню в грошовій формі. Умови призначення субсидії залишаються незмінними. Змінюється тільки алгоритм її виплати.

Особам, які одержують пенсії, перерахування коштів буде здійснюватись через Пенсійний фонд України шляхом перерахування органами Пенсійного фонду України коштів на пенсійні рахунки в уповноважених банках або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта», де особа одержує пенсію.

Особам, які не одержують пенсії, перерахування коштів буде здійснюватись через платіжну систему «Система термінових переказів «Швидка копійка» або зарахування таких коштів на поточні рахунки, відкриті в АТ «Ощадбанк».

Тому шановні пенсіонери, в березні 2019р., Ви отримаєте субсидію разом із пенсією.

Звертаємо особливу увагу!

Громадяни, яким житлова субсидія буде надана у грошовій формі, зобов’язані щомісяця сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми житлової субсидії.

В разі несплати понад місяць коштів за житлово-комунальні послуги нарахування субсидії буде припинено. 

Всім одержувачам субсидій обов'язково потрібно в травні подати нову заяву і декларацію про доходи в управління соціального захисту населення, в яких обов'язково зазначається номер мобільного телефону заявника. В Ощадбанк йти не потрібно, рахунок буде відкрито автоматично.

  Друк статті