Канівський ДВК «Вікторія» посів третє місце на обласному чемпіонаті з волейболу


Повернутись

У неділю, 17 лютого ц.р., у спортивному залі Канівського ліцею №4 відбувся  Чемпіонат Черкаської області з волейболу серед дівчат 2005-2006 р.н.

У змаганнях взяли участь 5 команд: з  Черкас, дві команди з Тального, Канівської районної ДЮСШ «Колос», ДВК «Вікторія» (Канів).

Спортивні баталії проходили за коловою системою. Злагоджена командна гра, потужний напад, добре вибудуваний захист дозволили волейболісткам Канівської районної ДЮСШ «Колос» посісти перше місце, перегравши усіх суперниць. Команда набрала однакову кількість очок з сильною командою черкаських волейболісток,  за співвідношенням виграних та програних партій команда Канівського району вирвалася вперед.  Третє місце посіла команда ДВК «Вікторія», четверте та п’яте місце у тальнівських юних волейболісток.

Змагання обслуговувала команда суддів у складі: Юрій Колінько, Юлія Галушка та випускниця Канівської районної ДЮСШ «Колос» Галина Галушка. Переможці та призери нагороджені дипломами та медалями управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

  Друк статті