Канівцям пропонують долучитися до розробки Стратегії розвитку Канівської ОТГ


Повернутись

Інвестиції приходять у ті громади, де є сприятливе середовище і розроблена Стратегія розвитку цієї громади.

Стратегічний план - базовий документ, який визначає бачення, основні напрями соціально-економічного розвитку території та завдання на довготривалу перспективу.

Наприкінці 2018 року була створена Канівська об’єднана територіальна громада, а вже в лютому ц.р. вона стала переможцем Конкурсу з відбору громад, яким буде надано підтримку в підготовці Стратегій розвитку, організованого Черкаським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеного в рамках Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіоном.

Для ефективної роботи над формуванням Стратегії розвитку Канівської об’єднаної територіальної громади закликаємо усіх, хто розуміє важливість даного документу, уміє аналізувати та оцінювати реальний стан речей, має бачення та знання щодо розвитку громади на перспективу і вірить у гарне майбутнє Канівщини долучатися до робочої групи з розробки Стратегічного плану Канівської ОТГ.

Щоб стати учасником робочої групи перейдіть за посиланням https://goo.gl/forms/3spOdrE6JOjehDTz1 та заповніть анкету до 6 березня ц.р.

Для злагодженої та продуктивної роботи кінцеве рішення щодо  формування складу робочої групи з розробки Стратегії розвитку Канівської ОТГ залишаємо за собою.

Інформує управління економічного розвитку

  Друк статті