Канівські посадовці залучатимуть молодь до процесу управління громадою


Повернутись

Канівська ОТГ увійшла до трійки громад на Черкащині, які візьмуть участь у Програмі розвитку партисипативних практик «Молодь громади – каталізатор змін».

Відповідний Меморандум про співпрацю підписали Канівський міський голова Ігор Ренькас та представник проекту, експерт з моніторингу ГО «Молода Черкащина» Тетяна Кавальчук у понеділок, 18 березня ц.р.  

- Проект передбачає введення молоді в питання управління новостворених громад, залучення їх до таких важливих рішень як ухвалення бюджету, затвердження тарифів на комунальні послуги тощо. Щоб молоді люди зрозуміли - від них також багато залежить, - говорить Т.Кавальчук. - Це в результаті допоможе налагодити діалог влади і молоді. І пасивних отримувачів послуг перетворити на активних жителів.

Спрямований проект саме на об’єднані громади і насамперед охоплюватиме молодь, що включає в себе старшокласників, студентів та осіб віком до 35 років.

Реалізація проекту передбачає проведення тренінгу, створення фокус-групи, яка займатиметься вивченням думки молоді шляхом опитування, організацію відвідування міста Новоукраїнка Кіровоградської області з метою обміну досвідом. За словами представників ГО «Молода Черкащина» саме Новоукраїнка має найкращі показники у залученні молоді до життя громади та реалізації молодіжної політики в цілому.

- Молодь дуже важлива для Канева, тому ми дуже зацікавлені у реалізації цього проекту, - підсумував міський голова.

  Друк статті