Канівські волейболістки вибороли перемогу у Всеукраїнському турнірі


Повернутись

В рамках підготовки до ІV туру Чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга» дитячий волейбольний клуб «Вікторія» взяв участь у Всеукраїнському турнірі серед дівчат 2005 – 2006 р.н.

Захід відбувся за організаторської підтримки Канівської районної ДЮСШ «Колос», ДВК «Вікторія» та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Канівського міськвиконкому.

Змагання проходили 16-17 березня ц.р. на базі ЗОШ № 1 ім. Т.Г. Шевченка та ЗОШ № 4.

В турнірі приймали участь наступні команди: ДВК «Вікторія» м. Канів, РДЮСШ «Колос» Канівський р-н., ДЮСШ м. Чернігів, ДЮСШ – 10 м. Київ, ДЮСШ м. Буча, ДЮСШ м. Богуслав, ДЮСШ м. Ірпінь та ДЮСШ м. Кам’янка.

Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги. 1 місце та кубок виборола команда ДВК «Вікторія», другими стали вихованці ДЮСШ м. Ірпінь, а почесне третє місце посіла команда з міста Київ, ДЮСШ – 10.

Організатори вдячні директорам закладів загальної середньої освіти Ірині Вербі та Світлані Гриб за підтримку та надані для проведення змагань спортивні зали. Бажаємо всім волейболістам продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу! 

  Друк статті