Обізнані – значить озброєні. Для студентів Канівського ВПУ провели профорієнтаційний захід


Повернутись

Днями в ДНЗ "Канівське вище професійне училище" відбувся профорієнтаційний захід для молоді, який провели фахівці Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Участь у заході взяли понад 20 майбутніх кваліфікованих операторів з обробки інформації та програмного забезпечення та майстер виробничого навчання Марина Котенко.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Канівської міськрайонної філії Ольга Бровко поінформувала присутніх про ситуацію на ринку праці, наявність актуальних вакансій, презентувала учням професійно-технічного навчального закладу послуги служби зайнятості, зокрема електронні сервіси із надання соціальних послуг громадянам з використанням інтернет-технологій. Фахівець, зокрема, зазначила: "Служба зайнятості пропонує в онлайн-форматі шукачам роботи зручний та швидкий пошук вакансій по всій Україні, аналітичну та статистичну інформацію про ринок праці та діяльність державної служби зайнятості, можливість пройти профорієнтаційне тестування для визначення своїх здібностей до того чи іншого виду професійної діяльності тощо".

На заході також йшлося про такий інноваційний інструмент пошуку роботи як відеорезюме. Як правильно скласти відеорезюме, його зміст і структура, призначення, розміщення відеоролика, типи відеорезюме – питання, які розглядалися під час спілкування з юнаками та дівчатами.

Чимало позитивних емоцій викликав у молоді перегляд мультсеріалу «Пошук роботи». Разом з головним героєм серіалу Степаном Овальченком майбутні кваліфіковані робітники училися шукати роботу своєї мрії.

"Мине зовсім небагато часу і кожен з присутніх на заході буде вирішувати питання власної зайнятості. Поінформованість молоді – це кроки до успішного вирішення питання працевлаштування", - коментує директор філії Надія Коломієць.

  Друк статті