Визначено переможця конкурсу дошкільнят «Шашковий турнір»


Повернутись

Днями серед старших дошкільників міста пройшов міський конкурс «Шашковий турнір».

Перше місце в конкурсі виборов вихованець дитсадка «Теремок» Артур Тріщун. Переможець турніру був нагороджений грамотою та подарунком - шашковим набором. Усі інші учасники також отримали дипломи та призи.

Загалом навесні у дошкільних закладах Канева проходять  насичені та цікаві заходи, інформує методист з дошкільного виховання відділу освіти Вікторія Сапсай.

Так, 1 березня ц.р. за підтримки Міністерства освіти і науки України у закладах дошкільної освіти пройшло Всеукраїнське заняття доброти на тему «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», яке було розроблено спеціалістами Благодійного фонду допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа». Педагоги і вихованці дитсадків міста також приєднались до його проведення. Дошкільники з метою формування гуманного ставлення до безпритульних тварин та обережного поводження з ними провели заняття, бесіди, ігри та тренінги. Діти за допомогою ігор-стратегій, дослідів, висували версії щодо покращення життя безпритульних тварин.

Окрім того, у дитсадку «Теремок» функціонує проектна група для дітей старшого дошкільного віку, яка працює за науково-педагогічним проектом «Інтелект України», що включає в себе програму курсу «Розвиток мовлення, пізнавальних процесів дошкільників з елементами навчання грамоти, використання математичного матеріалу». Цей проект забезпечує можливість створення для дітей умов адаптації та наступності у роботі з академічно здібними дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку. Над проектом працюють вихователі дошкільного закладу: Хурса Світлана Михайлівна і Кудрявцева Катерина Андріївна.

Також щотижня у закладах дошкільної освіти проходять консультативно-методичні дні, де надається методична та організаційна допомога колективам дошкільних закладів працівниками відділу освіти; проводяться методичні об’єднання педагогічних працівників, на яких педагоги діляться власним досвідом роботи з колегами міста, презентують творчі доробки дошкільних закладів міста щодо реалізації завдань дошкільної освіти, ефективні форми та методи освітньої роботи з дітьми дошкільного віку.

Попереду у дошкільнят літературний конкурс «Весняний дивограй» та міська «Спартакіада – 2019». Звертаємось до всіх небайдужих підтримати майбутніх зірок міста та надати спонсорську допомогу в організації заходів.

  Друк статті