У Каневі встановлюють нові контейнери для роздільного збору сміття


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Нещодавно у нашому місті працівники комунального підприємства «ЖЕК» почали встановлювати нові контейнери для сміття. Старі, діряві сміттєві баки замінюють на нові і більш практичні контейнери для роздільного збору сміття з оцинкованого сплаву.

Як розповів директор КП «ЖЕК» Андрій Шацьких, усього було закуплено 96 таких контейнерів. Придбали їх у Київського підприємства Aqva-Eco-BioGrup та IB Grup. Один контейнер коштує 9500 грн., він вміщує 1,1 куба сміття. Загалом за нові контейнери було сплачено понад 850 тис.грн.

Тож відтепер у канівців є реальна можливість сортування сміття на органічні відходи, скло, папір, пластик і метал безпосередно самими мешканцями, котрі виносять його з квартир на смітник.

За словами А.Шацьких, це дуже актуально, оскільки на сьогодні Канівське міське сміттєзвалище, що знаходиться поблизу села Бобриця, вже заповнене на 80%.

- Саме тому для жителів міста важливо навчитися сортувати сміття та не забруднювати довкілля, - наголошує А.Шацьких.

Після сортування відходи відправляють на сміттєзвалище або на переробку.

- У Каневі немає заводу для переробки сміття, тому пластик, що його викидають на смітник жителі міста, ми відправляємо до Черкас, - говорить А.Шацьких.

Окрім того, порівняно із старими контейнерами для сміття нові більш практичні у використанні та мають естетичний вигляд. Відтак, майданчики для викидання сміття відтепер будуть чистішими.

За матеріалами газети «Дніпрова Зірка».

  Друк статті