Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Зміст проекту:  проект  рішення Канівської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів»

 Адреса розробника: м. Канів, вул. О. Кошового, 2, фінансове управління виконавчого комітету Канівської міської ради.

Спосіб оприлюднення: текст проекту рішення розміщений на веб-сторінках Канівської міської ради в розділі «Прозоре місто: Регуляторна політика: Регуляторні акти».  З ставками місцевих податків і зборів на території міста відповідно до вищевказаного проекту рішення можна ознайомитись на офіційному сайті Канівської міської ради в розділі «Прозоре місто: Регуляторна політика: Регуляторні акти» за посиланням http://kaniv-rada.gov.ua.

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Канівської міської ради  «Про встановлення місцевих податків і зборів»  розміщений на сайті Канівської міської ради в розділі «Прозоре місто: Регуляторна політика: Регуляторні акти» (електронна адреса : http://kaniv-rada.gov.ua).

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до розгляду на протязі місяця з моменту опублікування проекту регуляторного акту.

Більш детальну інформацію щодо проекту рішення можливо отримати у фінансовому управлінні виконавчого комітету Канівської міської ради (кабінет відділу планування доходів, тел. 3-29-29).

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань надаються до фінансового управління виконавчого комітету Канівської міської ради  виключно в письмовому вигляді.

 

Начальник фінансового управління                                                                   Г.Г.Карпушенко

  Друк статті