Канівцям до Дня Перемоги покажуть фільм «У бій ідуть лише старі» (програма заходів)


Повернутись

Канівський міський голова Ігор Ренькас видав розпорядження «Про відзначення у 2019 році  у м. Каневі Дня пам'яті тa примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», яким затверджено програму заходів у святкові дні – 8-9 травня ц.р.

8 травня, Меморіал Слави:

21.00 - мітинг-реквієм з нагоди  відзначення Дня пам'яті тa примирення, присвячений пам'ятi жертв Другої Світової війни.

 

9 травня, площа Соборна:

9.30 – почесна варта на Меморіалі Слави та пам’ятних знаків героям Радянського Союзу, повним кавалерам ордена Слави Канівщини, воїнам-інтернаціоналістам, Героям Небесної Сотні;

9.40 – шикування колони для покладання квітів до Пагорбу Слави за участю ветеранів війни та праці, громадської організації «Захист дітей війни», міськрайонної адміністративної групи, громадських організацій, працівників державних організацій, підприємств,установ та закладів міста.

Меморіал Слави

10.00 – покладання гірлянд пам’яті та слави, корзин з квітами до Пагорбу Слави, мітинг – реквієм та проходження урочистим маршем з відданням військової честі у складі підрозділу загиблим у роки Другої світової війни юноармійців навчально-виховних закладів міста.

Кіноконцертний майданчик ім. Ю. Іллєнка на набережній Дніпра

18.30 - концерт духового оркестру КККіМ;

21.00 - показ художнього фільму «У бій ідуть лише «старі».

  Друк статті