Об’єднувати два комунальні підприємства Канівська міська рада передумала


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Реорганізувати два міські КП - «Туристично-інформаційний центр» (директор - Яків Прогнімак) і «Канівське госпрозрахункове художньо-виробниче об’єднання» (директор - Олександр Вавілкін) - шляхом злиття надумали депутати Канівської міської ради ще рік тому. Відповідне рішення було ухвалено 3 травня 2018 року.

У перспективі на базі цих двох підприємств мало бути створено нове - з більш широким спектром завдань і повноважень, що, зокрема, включатиме розвиток туризму, рекламу, написання проектів для участі у грантах тощо.

Утім, за рік часу цього зроблено не було. Кошти на забезпечення фінансування нового підприємства не передбачено. Відтак, в ході останнього засідання сесії 25 квітня ц.р. депутатам запропонували відмінити реорганізацію КП та дати можливість їм працювати і далі.

В ході розгляду проекту рішення порушилося питання, щоб вищезгадані підприємства взагалі ліквідувати. Утім, ця пропозиція не набрала необхідну кількість голосів. Зрештою, на голосування було поставлено проект рішення щодо відміни реорганізації і його підтримало 19 депутатів міської ради.

  Друк статті