За результатами опитування: громадськість Канева хвилюють дороги, тротуари та стан екології


Повернутись

У понеділок, 6 травня ц.р. відбулося друге засідання робочої групи щодо розробки Стратегії розвитку Канівської ОТГ.

Під час заходу представник Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування Григорій Перерва представив результати опитування мешканців, яке проводилося для визначення основних проблем, які існують в громаді та перспектив розвитку на майбутнє.

У ході підготовки Стратегії в опитуванні взяло участь 357 осіб. Серед них: представники соціальної сфери, сфери послуг, підприємці, працівники промислового виробництва, сільського господарства, студенти тощо.

Найбільш проблемною громадськість вважає ситуацію з дорогами, тротуарами, екологією, інфраструктурою відпочинку та дозвілля.

Згідно з опитуванням, розвиткові громади заважає: недостатня громадська ініціативність (47,6%), низька якість доріг (33,9%), зношеність інженерних мереж (33,3%), поширення злочинності, алкоголізму та наркоманії (33,3%).

До сильних сторін розвитку канівці віднесли природне середовище, географічне положення, історичну та духовну спадщину.

За результатами анкетування було визначено такі пріоритетні напрямки розвитку: благоустрій та санітарний стан (62,7%), медичне обслуговування (56,9%), екологія та енергозбереження (54,9%).

Ознайомитися з більш детальним аналізом опитування можна тут.

Окрім того, на засіданні експертами UNDP було представлено Концепцію розвитку системи теплозабезпечення м. Канів. Валерій Гензіцький ознайомив присутніх з результатами енергетичної оцінки системи теплопостачання та запропонував шляхи вирішення проблем в існуючій енергосистемі міста.

Розвиток системи центрального теплопостачання міста не може розвиватись без урахування стратегії розвитку міста, ключових факторів та тенденцій розвитку громади, перспективних проектів та планів розвитку.Нагальним, на нашу думку, стоїть питання включення програм та проектів розвитку системи центрального теплопостачання м. Канів в Стратегічний план розвитку Канівської ОТГ, що дасть змогу зрозуміти та визначити пріоритетність заходів з розвитку міста, в тому числі заходів з розвитку системи теплозабезпечення міста, можливість їх здійснення, визначення критеріїв оцінки досягнення результатів розвитку міста та системи теплопостачання, визначення джерел та механізмів фінансування запропонованих заходів, – зауважив експерт UNDP Ігор Черкашин.

  Друк статті