До Дня Перемоги канівські ветерани отримали подарунки від благодійників


Повернутись

День Перемоги є особливим святом, ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам та учасникам війни, які боронили незалежність нашої країни на полях боїв, на своїх плечах винесли тягар у повоєнні роки та підняли країну з руїн.

Уже за традицією напередодні великого свята благодійники разом з  головою ради ветеранів Василем Туліним відвідали канівських захисників у Другій світовій війні, привітали та вручили кожному з них подарунки.

Сьогодні в Каневі проживає усього 10 учасників бойових дій періоду Другої світової війни та 1 ветеран, який малолітнім пережив блокаду Ленінграда. Подарунки отримали також 13 членів президії ради ветеранів війни та праці.

Цьогоріч свою продукцію ветеранам вручили представники ПрАТ «Миронівська птахофабрика». Директор підприємства Ольга Форостяна переконана, що подвиги наших земляків потрібно пам’ятати і всіляко підтримувати тих, які живуть поряд з нами.

Також пам’ятає канівських героїв Другої світової народний депутат Владислав Голуб. Продуктові набори із справжніми делікатесами створили дійсно святковий стіл на День Перемоги у сім’ях ветеранів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформує директор терцентру Антоніна Петренко

  Друк статті