Канівська школа №6 запрошує на навчання за інноваційним проектом «Інтелект України»


Повернутись

Канівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов з великим ентузіазмом долучилась до участі в науково-педагогічному проекті «Інтелект України».

Даний проект «Інтелект України» розроблявся таким чином, щоб збільшити інтерес до навчання дітей завдяки міжпредметним зв’язкам, засобам наочності й відеоматеріалам. Він сприяє набуттю дитиною необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки, раціональної організації навчальної праці, розвитку пізнавальних процесів та розвитку академічної обдарованості учнів в органічній єдності та взаємозв’язку всіх її компонентів.

Слід зазначити, що в цьому році вчитель початкових класів Сліпченко Тетяна Володимирівна  набирає клас саме за проектом «Інтелект України».

Тетяна Володимирівна уміє вмотивувати учня: до розвитку, до знання предмета, до пізнання світу. Вона любить свою працю, відповідальна і відкрита до світу. Вміє організувати навчальний процес так, щоб діти самі пізнавали світ. Педагог, який володіє найрізноманітнішими навичками, але насамперед вона - особистість, яка позитивно ставиться до дітей і має внутрішній стрижень.

Якщо Ви бажаєте сформувати інтелектуально розвинуту особистість, яка вміє думати та діяти, то проект «Інтелект України» саме для Вас!

- Тож Канівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов запрошує на навчання за інноваційним проектом «Інтелект України»,  що в першу чергу значить: це інтегровані уроки,  відео-заняття, де дітей у формі інтерактиву навчають казкові герої та улюблені персонажі. А засоби для такого впровадження навчання у нас всі є, - наголошує директор начального закладу Валентина Мартинович.  - Це нова якість освіти, новий підхід до навчання.

  Друк статті