У Каневі на День Європи в Україні за традицією провели велопробіг


Повернутись

Щороку в третю суботу травня Україна відзначає День Європи. Канів також долучився до проведення урочистих заходів, оскільки вже давно  має укладені партнерські стосунки з містами з країн Європи.

Це насамперед місто Фірзен (Німеччина), з яким нас пов’язують дружні стосунки уже близько 30 років, Ламберсар (Франція), міста Члухів і Хелмно (Польща), Виру (Естонія).

Цього року на свято Дня Європи в Україні до Канева з делегацією прибули представники французького міста Ламберсар на чолі з активним членом асоціації «Канів – Ламберсар» Бернаром Коффеном.

Розпочалися заходи у середмісті – біля будинку рад - з заслуховування гімнів України і Європейського Союзу та підняттям прапорів у п’ятницю, 17 травня ц.р. А наступного дня вже за традицією з нагоди свята в Каневі відбувся велопробіг.

З прапорами України та Європейського Союзу більше 60 канівських «веломанів» проїхалися вулицями міста, як символ нашого невпинного руху вперед – до демократії, верховенства права, поваги до людини і миру – цінностей, які сповідують європейці.

У навчальних закладах міста в рамках відзначення Дня Європи в Україні проходили круглі столи, виховні години та конференції на тему «Україна і ЄС».

  Друк статті