«Останній дзвоник» і алкоголь: рейд зафіксував школярів за вживанням спиртних напоїв


Повернутись

У суботу, 25 травня ц.р., працівниками Канівської служби у справах дітей спільно з фахівцями центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді здійснено рейд по місту з метою профілактики запобігання вживання алкогольних напоїв.

- Під час рейду було виявлено групи учнів канівських шкіл №1, №3, №4, №6, які вживали алкогольні напої, - інформує головний спеціаліст Служби у справах дітей Алла Гусарова. - З дітьми проведено профілактичні бесіди.

Також у телефонному режимі було проведено бесіди з окремими батьками дітей та попереджено їх про адміністративну відповідальність щодо неналежного виховання дітей, а саме: вживання алкогольних напоїв.

- Викликає занепокоєння те, що деяких батьків не хвилює проведення дозвілля дітьми зі спиртними напоями, оскільки за словами підлітків, батьки знали про їхнє місце знаходження та відзначення свята «Останнього дзвоника» з вживанням алкоголю, - наголошує А.Гусарова. - Попереду літні канікули. Тому ми, працівники служб, звертаємося до батьків із проханням не бути байдужими та контролювати місце перебування та проведення дозвілля дітей у літній період.

  Друк статті