Для студентів та викладачів Університету третього віку влаштували випускний вечір


Повернутись

У навчальних закладах пролунав «останній» дзвоник і діти пішли на заслужені й довгоочікувані канікули. Утім, не тільки школярі. Так, 30 травня ц.р. відбувся випускний вечір для вихованців Університету третього віку, що вже кілька років діє на базі територіального центру Канева.

Університет третього віку організований для пенсіонерів, життєвий девіз яких: «скільки живеш, стільки й вчишся». Вони не зупиняються на досягнутому, а продовжують опановувати нові знання, розвивати свій кругосвіт.

Заняття в Університеті третього віку належать до так званої неформальної освіти, він не ставить за головну мету отримання основної професії та подальшого працевлаштування, а дає персональний розвиток, соціальну адаптацію та збереження активної життєвої позиції. Накопичення нових знань дозволяє слухачам реалізувати свої здібності, залишатися самостійними і бути менш схильними до стресових ситуацій у кризовий період.

В урочистій святковій атмосфері було підведено підсумки навчального року. Студенти Університету третього віку отримали сертифікати на підтвердження пройденого курсу. Викладачі за проведену роботу були нагороджені грамотами та подяками.

Не обійшовся випускний вечір і без солодкого столу.

Далі - три місяці канікул, а потому Університет продовжить свою роботу.

  Друк статті