Як це - бути господарем міста, - дізнавалися вихованці пришкільного табору


Повернутись

Літні канікули для дітей розпочалися з відкриття пришкільних таборів. Днями вихованці пришкільного табору Канівської школи №6 з екскурсією завітали до Канівської міської ради.

Так, 3 червня ц.р., в День патріотів рідного краю діти вирішили ознайомитися з роботою органів місцевого самоврядування. Школярі мали змогу відвідати кабінет Канівського міського голови, сесійну залу будинку рад та навіть спробували себе у ролі депутатів.  

Заступник міського голови Наталія Матінова ознайомила дітей з роботою міської ради,  управлінь та відділів виконавчого комітету. Головний спеціаліст відділу культури Костянтин Андрієнко розповів школярам про віхи історії Канева та її втілення у назвах міських вулиць.

Натомість юні канівці розповіли про свої мрії, які вони втілили в малюнках проекту «Яким має бути наш Канів». Зокрема, більшість із них бажають, щоб у нашому місті з’явився басейн, ролердром, каток, рятувальна служба на міському пляжі, а також притулок для бездомних тварин.

Малюки із радістю запевнили, що екскурсія їм сподобалася. Деякі з них виявили бажання  у майбутньому стати господарем рідного міста.

  Друк статті