Всеукраїнський турнір з волейболу «Осінні канікули»


Повернутись

29-30 жовтня в спортивному залі Канівської ЗОШ № 4 відбувся Всеукраїнський турнір з волейболу «Осінні канікули» серед дівчат 2004 р.н. та молодші. Змагання відбулися за організаційної та фінансової підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Канівського міськвиконкому та Канівської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос».
В змаганнях приймали участь команди: «Канів-1» та «Канів-2» (ДВК «Вікторія», тренери Кузнєцова Н.В. та Бурхацький А.Г.), Канівський район (тренер Кузнєцова Н.В.), а також з міст Черкаси та Лохвиця (Полтавська область). Найбільш цікавими для глядачів були ігри Черкаси-Канів-2 (1:2) та Канівський район-Лохвиця (2:0).
Два дні спортзал «гримів» від звуків ігрової боротьби, аплодисментів глядачів. За результатами змагань на 5 місці опинилися команда  дівчат з м. Лохвиця, четвертими стали команда Канівського району, на 3 місці – команда спортсменок «Канів-2», 2 місце – у волейболісток з м. Черкаси, а перше місце вибороли волейболістки команди «Канів-1». Переможці та призери змагань отримали дипломи та солодкі подарунки,  а кращі гравці команд - цінними подарунками.
 
Інформує: Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту
  Друк статті