15 липня - останній день для тимчасової зміни місця голосування виборців


Повернутись

Шановні жителі м.Канева!

21 липня 2019 року відбудуться позачергові вибори до Верховної ради України.

Центральна виборча комісія встановила дату 15 липня 2019 року, останнім днем для тимчасової зміни місця голосування виборців, які бажають виконати свій громадський обов’язок не за основним місцем проживання.

Враховуючи досвід цьогорічних виборів Президента України, коли основна більшість виборців лише в останні дні проводили тимчасову зміну місця голосування, тим самим перебуваючи по декілька годин в чергах, відділ ведення державного реєстру виборців звертається до виборців прийти завчасно до державного реєстру виборців, що знаходиться за адресою м.Канів, вул. 206 дивізії, буд.12 (поблизу магазину «Добробут») в робочі дні з 8.00 - 17.15 години, у вихідні дні з 9.00-16.00 год. Перерва з 13.00-14.00 години та при необхідності провести тимчасову зміну місця голосування.

Для тимчасової зміни місця голосування необхідно мати при собі паспорт громадянина України, або ID-картку, написати заяву встановленого зразку та вказати номер або адресу виборчої дільниці, де Ви збираєтесь взяти участь в голосуванні. Мотивуючі документи, які необхідні були під час проведення виборів Президента України, центральна виборча комісія скасувала.

Крім того кожен житель, має можливість прийти та перевірити свої персональні дані в державному реєстрі виборців.

За довідками звертайтесь за телефоном 3-21-49.

 

З повагою

Відділ ведення державного реєстру виборців

  Друк статті