Звернення Канівського міського голови до кандидатів у народні депутати України


Повернутись

Передвиборчі перегони вийшли на фінішну пряму. Зовсім скоро Канів у складі 197-го округу отримає нового представника у Верховній Раді України.

Утім, сьогодні кандидати, які прагнуть долучитися до законотворчого процесу, порушують усі закони, нормативні акти і просто загальноприйняті правила.

Не новина, що в кожному місті чи селі визначені окремі місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації. У Каневі також ще наприкінці червня ц.р. члени виконавчого комітету Канівської міської ради ухвалили рішення, визначивши відповідні місця.

Утім, представники усіх партій та окремих кандидатів-самовисуванців гребують усіма правилами і масово заклеюють місто листівками, плакатами, афішами та оголошеннями. Розклеюють їх у місцях, зовсім для цього не передбачених, - на стінах будинків, зупинках громадського транспорту, парканах, електроопорах, ліхтарях тощо…

Звертаюся до всіх кандидатів у народні депутати України!

Ви прагнете представляти наше місто у Верховній Раді, але сьогодні Ви особисто його просто засмічуєте. А розставляючи намети з агітаційною продукцією та інші агітаційні конструкції в непередбачених для цього місцях, подеколи ще й перешкоджаєте безпеці дорожнього руху, чим ставите життя своїх же виборців під загрозу. Прошу поважати роботу комунальників та свій електорат, дотримуючись норм проведення передвиборної кампанії. Також пропоную усім кандидатам організувати «суботники» - вийти на вулиці міста і напередодні «дня тиші» прибрати свою продукцію.

Канівський міський голова Ігор РЕНЬКАС

  Друк статті