На вихідних у Каневі пройшов турнір з пляжного волейболу серед чоловіків

Цими вихідними – 20-21 липня ц.р. - за сприяння відділу у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Канівської міської ради відбувся відкритий Кубок Канівщини з пляжного волейболу серед чоловіків.

У змаганнях взяли участь дев’ять команд - з Канева, Степанецької та Ліплявської громад.

Першого дня команди змагалися на груповому етапі на волейбольних майданчиках біля ЗОШ № 4, а фінальний етап пройшов наступного дня на волейбольному майданчику біля зони відпочинку "Оболонь".

За результатами змагань ІІІ місце посіла команда "Ліпляво" (Герман Максим – Свинар Сергій), ІІ місце зайняла команда "Канів" (Васільєв Антон – Бованенко Максим), І місце посіла команда "Слобода" (Вадим Бовшик – Писаренко Дмитро).

Також, були і особисті нагороди за проявлену майстерність: кращим гравцем - визнано Паршикова Сергія, кращим нападаючим став Свинар Сергій, кращим зв’язуючим – визнано Бованенка Максима.