На канівських вулицях встановлять додаткові дорожні знаки


Повернутись

З метою врегулювання руху автомобільного транспорту в Каневі, на перехрестях вулиць Богдана Ступки та Максима Рильського, а також  вулиць Успенська, Швачки та Енергетиків встановлять відповідні дорожні знаки пріоритету для безпечного проїзду.

Рішення було ухвалено в ході останнього засідання виконавчого комітету Канівської міської ради у середу, 24 липня ц.р.

Так, жителі вулиць Пилипенка, Пушкіна, Вишневецького та депутат Канівської міської ради Валентина Чиж звернулися до міськради з проханням вжити заходів щодо підвищення безпеки дорожнього руху в цьому районі.

Відтак, розглянувши звернення, члени виконкому вирішили встановити дорожні знаки пріоритету для безпечного проїзду перехрестя вулиць Богдана Ступки та Максима Рильського автомобільним транспортом, а саме: за 50 м до перехрестя відповідно до ПДР встановлять знак 1.22 «Перехрещення з другорядною дорогою»; по вулиці Максима Рильського перед перехрестям встановлять знак 2.1 «Дати дорогу».  

З відповідним зверненням врегулювати рух автомобільного транспорту на перехресті вулиць Успенська з Швачки та вулиці Енергетиків з проїздом від вулиці Успенська звернулися члени виконавчого комітету Євген Касіч-Пилипенко та Олександр Коляда.

Таким чином було ухвалено рішення встановити знаки: після повороту з вулиці Енергетиків на вулицю Успенська - знак 1.23.4 «Прилягання другорядної дороги»; після повороту з вулиці Успенська в бік вулиці Енергетиків – знак 1.23.4 «Прилягання другорядної дороги»; по проїзду перед перехрестям з вулицею Енергетиків, перед перехрестям вулиці Швачки з вулицею Успенська, на проїздах перед перехрестями з продовженням вулиці Успенська – знак 2.1 «Дати дорогу».

Встановити відповідні знаки мають до 15 серпня ц.р.

  Друк статті