Громадський бюджет: до Дня Незалежності у Каневі облаштують скейт-парк


Повернутись

Днями у Каневі, на набережній Дніпра, розпочалося будівництво скейт-парку.

Нагадаємо, саме відповідний проект - «Будівництво скейт-парку в «Парку на набережній р. Дніпро» по вул. Героїв Дніпра в м. Каневі Черкаської області» - отримав перемогу в ході реалізації Громадського бюджету - 2019.

- На ділянці, площею до 800 кв.м., було проведено впорядкування території та вирізку дерев, майданчик вистелено геотекстилем (спеціальне волокно). Нині площа засипається щебеневою фракцією. Потому буде кластися високоякісний асфальт, - коментує роботи, що ведуться, Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Утім, передувала цьому ретельна підготовка - визначення місця під скейт-парк, виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки, розроблення та затвердження проектно-кошторисної документації, проходження відповідної експертизи тощо. 

Водночас закуповуються форми, що будуть встановлені на майданчику. Передбачені проектом і декілька лавок, де молодь зможе перепочити. Виконавцем робіт є ПП «Канів-Граніт».

- Бюджет проекту по Громадському бюджету складає 300 тис.грн., утім, цих коштів вистачить лише на придбання самих форм для скейт-парку. Всі роботи в комплексі сягають в межах 1200тис.грн., - зауважує І.Ренькас. -   Але, зважаючи, що велика кількість жителів нашого Канева підтримала саме цей проект із десятка запропонованих, вирішили піти їм на зустріч і втілити мрію багатьох канівців в життя. Сподіваюся, що якраз до Дня Незалежності України (який відзначається 24 серпня) Канів отримає сучасний скейт-парк.

 

  Друк статті