15 серпня ц.р. відбудеться чергове засідання сесії Канівської міської ради

15 серпня ц.р. депутати Канівської міської ради зберуться на чергове засідання сесії.

Серед питань порядку денного передбачається розгляд проектів рішень:

• Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2018 р. № 13-69 «Про бюджет Канівської міської ОТГ на 2019 рік».

• Про звіт директора КП «Міський ринок» Корнієнка О.В.

• Про затвердження переліку проектів, що можуть реалізуватися за рахунок субвенції  з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році в Канівській міській об’єднаній територіальній громаді.

• Про залучення гранту НЕФКО для фінансування інвестиційного  проекту «Заходи енергоефективності в м. Канів, Україна».

• Про роботу комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської міської ради.

• Про внесення змін до Екологічної Програми охорони навколишнього природного середовища міста Канева на період до 2020 року та розроблення Програми поетапної відмови від використання пластику одноразового вжитку в місті Канів до 2021 року.

• Про звільнення окремих категорій осіб від оплати вартості деяких адміністративних послуг, яка зараховується до бюджету м. Канева

• Про затвердження в новій редакції цільової Програми відшкодування різниці між розміром ціни (тарифу) Канівському комунальному підприємству теплових мереж на  житлово-комунальні послуги для населення, що затверджувалися рішенням виконавчого комітету Канівської міської ради на 2019-2020 роки.

• Земельні питання.