Кандидатуру канівчанки Надії Бахімової висунуто на звання України «Мати – героїня»

Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання виконавчого комітету Канівської міської ради у середу, 7 серпня ц.р.

Жителька Канева Надія Бахімова, 1969 року народження, народила та виховала п’ятьох дітей – двох доньок і трьох синів. Двоє старших доньок вже заміжні і мають власні сім’ї. Сини ж навчаються у 3-у, 7-у і 10-у класах Канівської ЗОШ №3.

«Любляча мама та вправна господиня, Надія Миколаївна, веде активне громадське життя. В родині Бахімових завжди панує любов і злагода, діти виховуються у дусі патріотизму, любові до своєї землі та рідного краю», - зазначається у нагородному листі для представлення до відзначення державною нагородою.