Буревій у Яблуневі залишив населений пункт без освітлення на декілька годин

Про це в ході апаратної наради міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів та директорами комунальних підприємств, що відбулася у п’ятницю, 9 серпня ц.р., повідомив в.о. старости Віктор Огороднік.

За словами представника громади у четвер, 8 серпня ц.р. Яблуневом пройшовся потужний буревій. Унаслідок негоди було пошкоджено трансформатор на території ПСП «Яблуневий сад», електромережі та дві електроопори, що позбавило населений пункт електроенергії.

Завдяки оперативній та злагодженій роботі Канівського РЕМу світло в оселях селян вдалося відновити до вечора. Утім, вуличного освітлення немає досі, оскільки опори потребують заміни. В.о. старости села Яблунів звернувся до міського голови з проханням посприяти у вирішенні проблеми якомога швидше.