Канів здобув золоті та бронзові медалі на Чемпіонаті області з волейболу серед дівчат 2004 р.н. та молодші

5 листопада 2016 року в місті Черкаси відбувся Чемпіонат області з волейболу серед дівчат 2004 р.н. та молодші. В змаганнях приймали уасть 5 команд: «Черкаси – 1» м. Черкаси, «Черкаси – 2» м. Черкаси, ДЮСШ – м. Монастирище, ДВК «Вікторія» - м. Канів, ДЮСШ м. Канів.
 Команда ДВК «Вікторія» - м. Канів, (тренери – викладачі: Кузнєцова Наталія Володимирівна та Бурхацький Андрій Григорович). Команда посіла І місце перемігши в групі у всіх команд з рахунком (2:0). Передумовою такого вдалого виступу команди став проведений напередодні, Всеукраїнський турнір з волейболу «Осінні канікули». Найкращими гравцями ДВК «Вікторія» стали: Кравченко Єлизавета, Швайка Юлія, Вітько Вікторія.
Команда ДЮСШ відділу освіти м. Канів, (тренер – викладач Громов Сергій Леонідович). Команда посіла ІІІ сходинку перемігши у бронзовому матчі на тай – брейку  команду «Черкаси – 2» м. Черкаси. Запорукою успішного виступу команди стали наполеглива праця та проведений нещодавно міжолбласний турнір з волейболу «Злота Осінь». Найкращими гравцями команди стали: Шаповал Оля, Удод Олена, Сербін Анастасія.
 За підсумками Чемпіонату місця розподілилися наступним чином:
         І – місце     ДВК «Вікторія» м. Канів
         ІІ – місце    «Черкаси - 1» м. Черкаси
         ІІІ – місце   ДЮСШ м. Канів
         4 місце       «Черкаси - 2» м. Черкаси
         5 місце       ДЮСШ м. Монастирище
Команди висловлюють вдячність за підтримку: ПрАТ «Миронівська птахофабрика» (голова правління Міщенко С.В.), відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Канівської міської ради (Лебедєва Л.І.), ДЮСШ відділу освіти виконавчого комітету Канівської міської ради (Лавренко В.О.), загальноосвітній школі І – ІІІ ступеня № 4 Канівської міської ради Черкаської області (Верба І.А.), Канівському районному фізкультурно – оздоровчому клубу «Колос» (Галушка Ю.В.), Канівській районній ДЮСШ «Колос» (Момро В.А.).