Оголошено конкурс на управителів з управління багатоквартирним будинком №16 по вулиці Пилипенка в місті Канів


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Виконавчий комітет Канівської міської ради оголошує конкурс на управителів з управління багатоквартирним будинком №16 по вулиці Пилипенка в місті Канів.

  1. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
  • Матеріально-технічна база;
  • Працівники відповідної кваліфікації;
  • Досвід роботи з надання послуг у сфері житло-комунального господарства;
  • Фінансова спроможність.
  • Пропозиції щодо підвищення якості послуги;
  • Строки (періодичність) надання послуг.
  1. Перелік документів, які подаються учасниками конкурсу для підтвердження відповідності учасників встановленим кваліфікаційним вимогам:

- виписка з Єдиного державного реєстру;

- балансовий звіт суб'єкта господарювання за останній звітній період;

- довідки відповідних органів державної податкової служби і Пенсійного фонду України про відсутність (наявність) заборгованості за податковими зобов'язаннями та платежами до Пенсійного фонду України;

- квитанцію про сплату за участь у конкурсі (банківські реквізити: рахунок 31512931023006. Код отримувача 38048557 МФО банку 899998 Банк отримувача Казначейство України (ЕАП) у Черкаській області. Призначення платежу: код платежу Канівське УК/Канів/ 50110000 цільовий фонд міської ради за участь у конкурсі на управителів з управління багатоквартирними будинками). Участь у конкурсі становить 85,00 грн..

Більш детально з умовами конкурсу можна ознайомитись на офіційному сайті Канівської міської ради www.kaniv-rada.gov.ua та отримати консультацію в управлінні ЖКГ та екології виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області, що знаходиться по вул.. О. Кошового, 2 кабінет №9.

Документи подаються у конверті, на якому зазначається його назва та адреса з поміткою «Заява на участь в конкурсі на управителя з управління багатоквартирними будинками у місті Каневі» за адресою: 19003, Черкаська обл., м. Канів, вул.. О. Кошового, 3 приймальна міськвиконкому до 15-00 години  17.09.2019 року. телефон для довідок (04736)3-22-34

 

 

  Друк статті