5 вересня в Каневі проходив міжобласний турнір з футболу пам’яті Героїв АТО


Повернутись

Цьогоріч у ньому взяли участь юнаки 2005-2006-го років народження. Це, зокрема, команди СДЮШОР-Чайка м.Черкаси, ДЮСШ м.Кагарлик, ДЮСШ м.Яготин та господарі змагань – команда ДЮСШ м.Канів. 

Урочисте відкриття заходу розпочалося із заслуховування гімну України та хвилини мовчання за тими, хто загинув, відстоюючи незалежність і цілісність нашої держави. Також, атовці разом з капітанами команд поклали квіти до пам’ятного знаку Героїв АТО.

З вступним словом виступила Матінова Наталія Андріївна-заступник міського голови, яка  привітала учасників змагань та зазначила на актуальності заходів з національно-патріотичного виховання, таких як цей турнір.

Привітав присутніх і тимчасово виконуючий обов’язки Канівського військового комісара Роман Кучеренко.

Також вітали учасників, представник ГО «Спілка учасників АТО - Нескорені», капітан запасу Микола Порожній, головний суддя змагань Михайло Варварський. Усі бажали учасникам цікавої змістовної гри і бажаної перемоги найсильнішим.

Перед фінальними поєдинками за ініціативою ГО «Спілка учасників АТО - Нескорені»  всіх учасників було пригощено смачною кашею.

За результатами ігор IV місце посіла команда ДЮСШ м.Кагарлик, ІІІ місце - ДЮСШ м.Яготин, «срібло» взяли  господарі змагань – команда ДЮСШ м.Канів, а почесне перше місце завоювали цього року черкасці - СДЮШОР-Чайка. Усі юні футболісти отримали грамоти, медалі та кубки, особисті призи за проявлену майстерність, а ще спортивний заряд, неповторні враження та емоції.

Ініціатори турніру ГО ГО «Спілка учасників АТО - Нескорені» висловлюють вдячність за організацію та проведення спортивного заходу структурним підрозділам виконавчого комітету Канівської міської ради: відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, відділу культури та відділу освіти.

 

 

  Друк статті