Члени виконкому розглянули петицію про роботу міського туалету на набережній Дніпра

Цікаве на цю тему:

У середу, 18 вересня ц.р., в ході чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради було розглянуто матеріали електронної петиції щодо роботи міського туалету в парку на набережній річки Дніпро.

Так, 12 вересня ц.р., на платформі електронних петицій було оприлюднено петицію «Про функціонування міського туалету в парку на набережній річки Дніпро». Автор Леся Шульга звернулася до влади з пропозицію привести громадський туалет до належного стану та забезпечити його щоденну роботу.

Відповідна петиція за лічені дні набрала необхідну кількість голосів. На сьогодні її підписали 105 канівців. Відтак, 18 вересня ц.р. матеріали петиції розглянули члени виконкому.

Було ухвалено рішення, яким доручено КП «Місто» забезпечити щоденний графік роботи міського туалету на набережній Дніпра з 1 квітня по 1 листопада щороку, починаючи з 2020 року.