Канівські медики отримали подарунки від міст-побратимів


Повернутись

На відзначення 941-ї річниці від заснування Канева, яке відбулося 21 вересня ц.р., до нашого міста приїхали делегації з міст-партнерів Канева: Сономи (США), Хелмно і Члухова (Польща), Виру (Естонія), Ламберсар (Франція), Фірзена (Німеччина), які дружать з нами вже не один десяток років, реалізуючи спільно різні проекти на розвиток громад.

Користуючись нагодою, гості відвідали багато різних закладів та установ міста, зокрема, зустрілися з Канівським міським головою Ігорем Ренькасом, побували в закладах охорони здоров’я, навчальних закладах тощо.

До речі, приїхали друзі із міст-побратимів до Канева не з порожнім руками. Так, Тarney Baldinger та Kataleen Pearl з міста Сонома (Каліфорнія, США) влаштували в себе на Батьківщині благодійну вечерю в українському стилі. Завдяки цьому вдалося зібрати кошти на розвиток медицини в Каневі. Представниці Сономи подарували Канівській ЦРЛ та Канівському Центру первинної медико-санітарної допомоги по одному ноутбуку, а також передали кошти в розмірі 600 доларів для придбання електрокардіографа.

А делегація із міста Хелмно (Польща) презентувала Центру первинної медико-санітарної допомоги медичні манекени для проведення навчань.

- Ці манекени допоможуть нам навчати населення надавати першу медичну допомогу, - говорить головний лікар Центру ПМСД Наталія Горьова.

  Друк статті