На території Канівської ОТГ проживають 102 старожили, яким більше 90 років


Повернутись

Міжнародний день людей похилого віку, що відзначається щорічно в усьому світі 1-го жовтня, виник з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН 14-го грудня 1990-го року.

У Каневі сьогодні проживають 102 особи (з них одна – Семенченко Ксенія Архипівна – у с. Яблунів), яким у 2019-му виповнилось, або виповниться, 90  і більше років.

Працівники ПрАТ «Миронівська птахофабрика» підготували набори з своєї продукції, а співробітники територіального центру надання соціальних послуг вручили їх довгожителям.

5 ветеранів працівники птахофабрики відвідали самі. В їх числі – найстарша жінка міста – Дубініна Катерина Степанівна, яка в травні відсвяткувала 99 рік народження. Народилась вона в Польщі. У 1944-45 роках, під час масового виселення українців з Польської республіки до УРСР, переїхала до України, а потім до Канева, на будівництво ГЕС. Все трудове життя Катерини Степанівни пройшло на будівництвах. Після виходу на пенсію ще 15 років працювала прибиральницею на Канівській ГЕС. Має доньку Емілію, трьох внуків, правнуків. 

Шанобливе і соціально відповідальне ставлення до стареньких - запорука і гарантія благополуччя для тих, хто так чи інакше стане на їх місце в наступних роках, не будемо про це забувати, - закликає директор тер центру Антоніна Петренко.

  Друк статті