Естафета подяки захисникам України «Завдяки тобі»


Повернутись

Напередодні відзначення Дня захисника України, 14 жовтня, ми, працівники центру соціальних служб звертаємося до всіх мешканців міста з пропозицією підтримати естафету подяки «Завдяки тобі».

В минулому році стартувала національна кампанія подяки військовим, ветеранам і ветеранкам «Завдяки тобі». Ініціатива мала на меті створити таку традицію і популяризувати жест шани – прикладену до серця долоню. Цим жестом можна виказати вдячність, зустрівши на вулиці військового, ветерана чи ветеранку», – кажуть ініціатори. Таке привітання – звична практика для США, Німеччини, Франції, Португалії, Іспанії. Це простий, але дієвий спосіб висловити подяку військовим. Військовим це приємно. У США є окрема традиція – коли військові заходять до будь-якого приміщення, їм аплодують. В Англії прийнято, наприклад, схиляти голову. Там це сприймається, як щось природне. Ми вважаємо такий жест дуже доречним.

Повернувшись із зони бойових дій, ветерани часто закриваються у собі, їм здається, що цивільні люди їх не розуміють. Військові, які пройшли крізь бої, несуть по життю все жахіття війни. Тому такий жест подяки важливий для них. Адже стає зрозуміло, що війна не була даремною, бо тебе підтримує твій народ.

Наші сучасні традиції продовжують формуватися. Через багато років цей жест, так само як і «Слава Україні! Героям Слава!» будуть знать всі українці і за межами України.

Ми думаємо, що нам це потрібно. Просимо поширити репостом цю інформацію.

https://www.facebook.com/kanivmcsssdm/

  Друк статті