114 канівців підписали петицію про встановлення світлофора по вулиці Енергетиків


Повернутись

Електронну петицію «Обладнання регульованого пішохідного переходу (встановлення світлофору) на вулиці Енергетиків (перехрестя р-ну СК "ІВАЗАР")» було подано 2 жовтня ц.р.

Автор Олена Радченко наголошує, що нерегульований пішохідний перехід на проміжку дороги по вул.Енергетиків (перехрестя р-ну СК "ІВАЗАР") часто є місцем ДТП.

«На даному відрізку дороги дуже пожвавлений рух як пішоходів, так і транспортних засобів. Особливо це стосується пішохідного переходу, який веде до СК «ІВАЗАР», а також поблизу якого з обох боків дороги знаходяться зупинки громадського транспорту. В спортивному клубі навчається близько півтисячі вихованців, котрі майже щодня відвідують клуб у другій половині дня. Потік автомобілів, що здійснює рух цією вулицею ігнорує знак 5.35.2 «Пішохідний перехід», який застосовується для позначення місць, призначених для організованого переходу пішоходів через проїзну частину. Особливо критичними є осінньо-зимові періоди, коли в темну пору водії не помічають пішоходів, або ж просто ігнорують їх.
Найголовнішою причиною встановлення світлофору є безпека.

Обладнання регульованого пішохідного переходу, а саме встановлення кнопкового світлофору та додаткового освітлення у вечірній час на вулиці Енергетиків (перехрестя р-ну СК "ІВАЗАР"), дасть змогу запобігти травматизму дітей та нещасних випадків», - йдеться у тексті петиції.

Канівці підтримали петицію. Станом на 9 жовтня вона зібрала 114 підписів, що є достатнім для передання матеріалів петиції на розгляд членам виконавчого комітету.

  Друк статті