По вулиці Енергетиків, біля спортклубу «Івазар», планують встановити світлофор


Повернутись

У середу, 16 жовтня ц.р., в ході чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради було розглянуто проект рішення «Про електронну петицію «Про обладнання регульованого пішохідного переходу (встановлення світлофору) на вулиці Енергетиків (перехрестя р-ну СК «Івазар»).

Нагадаємо, електронну петицію подала Олена Радченко. У зверненні йдеться, зокрема, про нагальну потребу встановлення світлофору по вулиці Енергетиків  (перехрестя району СК «Івазар»), що дасть змогу запобігти травматизму дітей та нещасних випадків.

Електронну петицію в стислі терміни підтримали 114 канівців. Відтак, 16 жовтня ц.р., матеріали петиції було розглянуто в ході останнього засідання виконавчого комітету.

Члени виконкому ухвалили рішення, яким доручили управлінню містобудування та архітектури звернутися до «Служби автомобільних доріг в Черкаській області» з метою отримання дозволу на проектування і встановлення світлофору на вище згаданому перехресті з пішохідним переходом та додатковим освітленням у вечірній та нічний час.

Фінансовому управлінню доручено передбачити у міському бюджеті на 2020 рік кошти на придбання, встановлення та утримання обладнання й додаткового освітлення.

Разом з тим, в ході обговорення питання було зауважено, що окрім перехрестя поблизу СК «Івазар» по вулиці Енергетиків є чимало інших небезпечних відрізків дороги, зокрема, поблизу гуртожитку коледжу культури і мистецтв, в районі «Управління» та Канівського ВПУ. Присутні погодились, що необхідно вживати заходів, аби і в цих місцях посилити безпеку руху як пішоходів, так і водіїв.

  Друк статті