На урок до центру зайнятості: учні школи №6 вивчають ринок праці


Повернутись

У рамках акції «Випускник 2020» фахівцями Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості проводяться різноманітні профорієнтаційні заходи для учнівської молоді – уроки, конкурси, екскурсії, змагання тощо.

Мета таких заходів – ознайомлення учнів з професіями та правилами їх вибору, формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами, необхідними для набуття конкретної професії, складати реальний план оволодіння професією.

21 жовтня ц.р. до філії завітали школярі Канівської спеціалізованої школи №6 з поглибленим вивченням іноземних мов та їх класний керівник Людмила Холодова. На профорієнтаційному уроці 22 восьмикласників дізналися про професії, які користуються попитом на ринку праці. У ході спілкування старшокласники склали формулу вдалого вибору професії, обговорили основні правила і помилки, яких випускники припускаються при виборі професії, переглянули анімаційні відеоролики про професії. Школярам було презентовано офіційний Інтернет - портал Державної служби зайнятості, зокрема платформи з профорієнтації та розвитку кар'єри та «Моя професія: консультаційна мережа».

Цікавою була дискусія старшокласників з директором філії Надією Коломієць щодо сучасного ринку праці, зростаючого попиту на висококваліфікованих робітників, питань оплати праці працівників тощо.

Загалом заходом школярі були дуже задоволені.

Адже на профорієнтаційному уроці юнаки та дівчата дізнались, як уникнути помилок і розчарувань при виборі професійного шляху, отримали багато корисної та важливої інформації, що обов'язково стане їм у нагоді при вирішенні питання професійного вибору.

  Друк статті