Володимир Святелик: квапитися із завершенням напрацювання Стратегії розвитку Канівської ОТГ не варто


Повернутись

У віторок, 22 жовтня ц.р. відбулося 5 засідання робочої групи з розробки Стратегії Канівської ОТГ.

В результаті робочої дискусії: внесено запропоновані зміни та уточнення до деяких завдань та заходів Стратегії; проведено аналіз та обговорення наданих проєктів розвитку; здійснено розподіл проектів тощо.

- Наступний етап – коригування та доопрацювання проєктів розвитку, формування вступної та аналітичної частини Стратегічного документу, заповнення додаткових узагальнюючих таблиц, - інформують в управлінні економічного розвитку.

Разом з тим, в ході апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з представниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста, що традиційно відбулась у п’ятницю, 25 жовтня ц.р., порушили питання про те, що поспішати із завершенням напрацювання Стратегії не варто.

- На сьогодні ще не завершено адміністративну реформу, - зауважив керуючий справами Володимир Святелик. – Тому є велика ймовірність, що Канівська ОТГ стане більшою. До її складу можуть увійти ще деякі сільські ради, які також мають бути враховані у головному документі, за яким ми житимемо впродовж десятиліття.

  Друк статті