Троє учасників бойових дій в зоні проведення АТО вирішили земельні питання


Повернутись

На розгляд депутатів Канівської міської ради в ході останнього засідання сесії у четвер, 24 жовтня ц.р., знову виносився проект рішення «Про надання дозволу виконавчому комітету Канівської міської ради Черкаської області на розробку містобудівної документації – детального плану території земельної ділянки для колективного садівництва в м.Канева, Лівобережна промислова зона на лівому березі р.Дніпро», що в народі іменується як «Дніпрові сади».

Востаннє, коли депутати розглядали відповідний проект вони зійшлися на думці, що готові підтримати рішення за умови погодження керівників усіх спілок воїнів АТО. На сьогодні такого погодження немає. Відтак, в ході  голосування 9 депутатів виступили проти надання дозволу, 15 – утрималося, 1 – за. Рішення не було ухвалено.

Разом з тим, на цьому ж засіданні ухвалили низку рішень із блоку земельних питань. Таким чином двоє захисників Канева – Віталій Васильович Смаголь і Олександр Григорович Михайленко, як учасники бойових дій, отримали дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі їх у приватну власність.

Також було ухвалено рішення «Про надання дозволу виконавчому комітету Канівської міської ради Черкаської області на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок, які розташовані за межами населеного пункту села Яблунева/Яблунівський старостинський округ» з метою об’єднання двох земельних ділянок, за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність та постійне користування в межах Канівської міської ради Черкаської області, для подальшої передачі земельної ділянки у приватну власність учаснику бойових дій Олександру Варламову.

  Друк статті