Громадський бюджет-2020: комісія відхилила ще один проект


Повернутись

У четвер, 31 жовтня ц.р., пройшло чергове  засідання комісії з питань Громадського бюджету, за участі розробників восьми проєктів, в які необхідно було внести зміни, доповнити або обґрунтувати можливість реалізації цих проєктів, інформує Управління економічного розвитку.

В ході засідання проєкт «Вуличний професійний спортивний майданчик Workout» зі змінами допущено до голосування.

До проєкту «Мотузковий парк на набережній Дніпра» запропоновано уточнити кількість, вартість об’єктів, витрати на їх встановлення та надати кошторис на чергове засідання комісії, у вівторок 5 листопада. Також, на наступному засіданні знову будуть розглядати можливість реалізації проєкту «Спортивне майбутнє міста».  

Автор проєкту «ПАМП-ТРЕК» запропонувала 6 локацій на вибір для встановлення спеціальної велосипедної траси. Управління містобудування та архітектури  мають до вівторка визначитися з місцем розташування треку та вартістю робіт на його встановлення.

По «Сортуй відповідально!» - проєкт, який вже допущено до голосування, автор  завірив про підтримку проєкту комунальним підприємством «ЖЕК» та співпрацю у ході його реалізації.

Визначилися, що земельні ділянки за проєктом «Безпечне дозвілля наших дітей» та мікро-проєктом «Облаштування спортивно-розважального майданчика для дітей «Чілдренятко» відносяться до КП «ЖЕКу», тому їх допустили до голосування.

Відхилено міні-проект «Сходи на гору Московка». Начальник управління містобудування та архітектури  Лариса Артюк повідомила, що вони отримали відповідь Департамента культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської обласної державної адміністрації на запит про можливість реалізації такого проєкту, де чітко вказано, що гора Московка входить до реєстру культурної спадщини і усі роботи, які там проводитимуться кваліфікуватимуть як знищення археологічної спадщини. Та й на думку комісії такий проєкт не можна реалізувати за 50 тисяч грн.

  Друк статті