Канів приєднався до державного інформаційного сервісу StartBusiness Challenge


Повернутись

Уже сьогодні кожен, хто хоче відкрити свій бізнес, але не знає, з чого почати, може скористатися платформою й отримати покрокову процедуру започаткування власної справи, не виходячи з дому. 

«Start Business Challenge» - це інформаційний сервіс з покрокової інструкції для відкриття бізнесу, який допомагає підприємцям розібратися з необхідними документами і процедурами для легального відкриття власної справи, а також знайти інформацію про найбільш затребувані процедури для бізнесу: від державної реєстрації фізичної особи-підприємця, створення юридичної особи та державної реєстрації платником єдиного податку до підключення до електромереж і реєстрації касового апарату.

Саме цей ресурс демонструє зрозумілі кроки для відкриття бізнесу (наразі для потенційних підприємців доступно 118 бізнес-кейсів). Розробником цього сервісу є Офіс ефективного регулювання (BRDO) – незалежний експертно-аналітичний центр, який фінансується Європейським Союзом в рамках проекту FORBIZ та Ініціативи EU4 Business.

Наразі є можливість ознайомитися з інструкціями за 33 кейсами. Зокрема, це відкриття масажного кабінету, СТО, перукарні чи салону краси, SPA-салону, шиномонтажу тощо. Але це лише початок, кейсів буде значно більше, і робота над розширенням переліку інструкцій продовжується.

Обравши певний кейс і відповівши на необхідні запитання, людина отримує чітку інструкцію, що їй слід робити, які дозвільні документи одержати тощо. Також максимально врахували зручність – сервіс надає гіперпосилання на ті портали, де, наприклад, довідки можна отримати онлайн.

Ознайомитися з усіма прикладами можна за посиланням.

  Друк статті