Збережемо майно міста: порушників притягуватимуть до відповідальності


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Якщо проаналізувати всі звернення жителів Канева до виконавчого комітету міської ради, то чи не найбільше канівців хвилює відновлення дорожнього полотна та пішохідних доріжок, інформує відділ екології та муніципального контролю.

Так, проблема є,  але, не зважаючи на складну економічну ситуацію, дороги і тротуари ремонтуються. І, навіть, з’являються нові там, де їх не було ніколи. Проте, які б кошти не виділялися, скільки доріг і тротуарів не відновили б, наше місто ніколи не стане охайним, якщо експлуатувати ці дороги і тротуари по-варварськи.

Прикро спостерігати, на що перетворюється бруківка на площі «Героїв Майдану», що напроти центральних воріт міста - «Авто-Ріки». Тут і заборонні знаки встановлено, і не раз порушувалося питання в засобах масової інформації, виконавчий комітет Канівської міської ради кілька разів звертався до місцевого відділення поліції щодо посилення контролю за рухом транспортних засобів по площі, а «віз і нині там» - недобропорядні підприємці їздять вантажівками по тротуарній плитці, яка зовсім не розрахована на такі навантаження.

Замість того, щоб пронести свій товар зайві кілька метрів чи заплатити вантажникам на кілька гривень більше, вони заїжджають на бруківку, яка вартувала для Канівської громади стоні тисяч гривень.

Працівники відділу екології та муніципального контролю неодноразово виписували попередження про заборону заїзду на площу та руйнування тротуарної плитки, проте відповідь підприємців наступна: «Я також виділяв кошти на бруківку! Тому їздив, їжджу і буду їздити по ній, не зважаючи на те, що вона руйнується». Інші посилаються на пункт 26.3 Постанови КМ від 11.07.2018 № 533:

«У пішохідну зону в'їзд дозволяється лише транспортним засобам, що обслуговують громадян і підприємства, які розташовані у зазначеній зоні, а також транспортним засобам, що належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні, чи автомобілям (мотоколяскам), позначеним розпізнавальним знаком “Водій з інвалідністю”, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять пасажирів з інвалідністю. Якщо до об'єктів, розташованих на цій території, є інші під'їзди, водії повинні користуватися лише ними» - плутаючи «пішохідну зону» (наприклад, парк на набережній, де є відповідне покриття, яке витримає автомобіль з товаром) і тротуарну плитку, яка зовсім не розрахована на це.

Отже, для збереження власності громади та недопущення руйнування тротуарів та площ, працівники виконавчого комітету Канівської міської ради та Національної Поліції посилять контроль за порушенням Правил благоустрою, недобропорядних підприємців та водіїв притягуватимуть до адміністративної відповідальності.

  Друк статті