Військовики-контрактники й надалі отримуватимуть заохочувальні 10 тис.грн. з бюджету громади


Повернутись

Жителі Канівської ОТГ (Канева та с.Яблунів), зараховані до військової служби за контрактом, отримуватимуть матеріальну допомогу з міського бюджету і в 2020 році. Відповідну програму затвердили депутати в ході останнього засідання сесії Канівської міської ради у четвер, 21 листопада ц.р.

Цільова програма передбачає надання одноразової грошової матеріальної допомоги особам, які зараховані з 1 січня 2020 року на військову службу за контрактом до лав Збройних сил України або членам їх сімей (які ведуть спільне домогосподарство). Як і в попередніх роках розмір одноразової фінансової допомоги складатиме 10 тис.грн. В цілому на реалізацію Програми буде закладено в бюджет на наступний рік 35 тис.грн.

До слова, станом на листопад ц.р. уклали контракт на проходження військової служби  в ЗСУ 21 особа, які проживають на території Канівської ОТГ. Виходячи з планового завдання щодо поставки до лав ЗСУ військовослужбовців контрактної служби, виконання становить  97%. З них щодо отримання допомоги до військового комісаріату звернулося 19 військових.

  Друк статті

Коротко:

Календар новин